Artykuły w koszyku

Kontakt

Kontakt

Jeśli będziesz mieć pytania, możesz się z nami skontaktować telefonicznie.

Opłata za całe połączenie z telefonu stacjonarnego na infolinię wynosi ok. 0,40 - 0,60 zł. Opłata za połączenie i czas rozmowy z telefonu komórkowego na infolinię naliczane są zgodnie z cennikiem operatora sieci komórkowej klienta, przy czym koszt ten jest obliczany jak za połączenie z telefonem stacjonarnym na terenie Polski.

 

Jeśli będziesz mieć pytania dotyczące asortymentu lub zamówień, możesz się z nami skontaktować pośrednictwem e-maila: ogrod@starkl.pl

 

Chcecie szybko wprowadzić adres e-mail, numer telefonu lub adres strony internetowej do swojego telefonu ? Za pomocą aparatu w telefonie komórkowym należy wykonać zdjęcie dzięki, któremu będziecie mogli natychmiast zadzwonić lub zapisać  uzyskane w ten sposób informacje w telefonicznych kontaktach.   


Chcecie szybko wprowadzić adres e-mail, numer telefonu lub adres strony internetowej do swojego telefonu ? 

Wystarczy zeskanować QR kod i będziecie mogli natychmiast zadzwonić lub zapisać uzyskane w ten sposób informacje w telefonicznych kontaktach. 

Zainteresowała Was nasza oferta ? Chcielibyście, aby Wasza rodzina i przyjaciele również byli na bieżąco informowani  ?

Nie zapominajcie o najbliższych, sprawcie im prezent ! 

Wystarczy napisać do nas ich adres e-mail, a będą otrzymywać informacje dotyczące uprawy roślinek i naszą ofertę z pozycjami, które nie znajdziesz w innym sklepie !!!

Starkl - zahradník spol. s r.o.
Kalabousek 1661
286 01 Čáslav
Czechy

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:30

 

 

e-mail:                           ogrod@starkl.pl
telefon infolinia:          00 800 420 12 16

telefon stacjonarny:  +420 327 315 690